Galeri

Galeri Öne Çıkanlar

Galeri sayfamızda yeni yerler farklı kültürler, her bölgenin kendine has yaşam biçimi hayatın ritmi, kısacası Dünyanın her yerinden insan ve doğa manzaraları; sizler için bir araya getirdik. Profesyonel fotoğraf çekimleri ile üzerinizde, adeta oradaymış etkisi bırakacak galeri sayfamızı mutlaka inceleyin. Tatil yada Tur planı yapmadan önce galeri sayfamızı ziyaret etmeniz önerilir. Saklı kalmış mekanlar, uğrak ziyaretçisi olmayan ancak doğa harikası gizemli yerler Bizyineyollarda Blog Galerisinde.

Harika manzaralarla dolu galeri bölümünde keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.  Her an seyahate çıkacakmış gibi hazır olmak ve tam vakti geldiğinde kendini bir anda yolda bulmak; #bizyineyollarda ekibi olarak 7 yılı geride bıraktık ve inanın her seferinde tamda böyle hissediyoruz. Çalışma hayatından ve günlük koşuşturmalardan kaçarak stresten arınırken bir taraftan da esas ilgi alanımız olan fotoğrafçılığı ön planda tutuyor ve sonrasında ise hem www.bizyineyollarda.com üzerinden hem de diğer sosyal paylaşım platformlarından sizlere ulaştırıyoruz.

Kimi zaman bir Deniz manzarası, orman, dağ yada göl manzarası yakalayıp deklanşöre basıyor, bazende bir tekne kaptanı (Kekova’ daki Hüseyin Amca evet senden bahsediyoruz), yol kenarındaki bir telefon direği yada deniz altında ahenkle yüzmekte olan balon balığı objektifimize takılabiliyor. Şimdilik Profesyonel iç-dış çekimi ve su altı çekimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz ancak çok yakında drone-camera ile 4K video ve fotoğrafları da sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tercihimizi seyahatin uzun süreli olanı değil aksine kısa, hızlı, yoğun ve sıkıştırılmış olandan yana kullanıyoruz. Planlı/Plansız keşif rotamıza takılan ve görülmeye, gezilmeye değer yurtiçi-yurtdışı mekanları gezmeye ve paylaşmaya devam edeceğiz.

error: Telif Hakkı Koruması :)